Peltor H540P3E mušlový chránič sluchu na přilbu SNR 34dB

Kód: 1950
719 Kč 594 Kč bez DPH
Skladem

Vysoce výkonný černo-červený chránič sluchu, s dvojitou stěnou mušlí, upevněním na ochrannou přílbu LAS S14 a S17 a přilby 3M

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný černo-červený chránič sluchu, s dvojitou stěnou mušlí, upevněním na ochrannou přílbu LAS S14 a S17 a přilby 3M.  Pěnou plněnými těsnícími polštářky, hmotnost 295 g, tlumí výborně v celém rozsahu frekvencí. Útlum chrániče SNR 35, HML (vysoké kmitočty) 40, (střední kmitočty) 32, (nízké kmitočty) 23. Norma Chrániče sluchu EN352 1.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

3M_wordmark.svg

Společnost 3M je globální korporací s působností v mnoha odvětvích, včetně výroby ochranných pracovních pomůcek. V naší společnosti ZETRA jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu těchto vysoce kvalitních produktů 3M, které jsou navrženy tak, aby chránily zdraví a bezpečnost pracovníků v různých průmyslových odvětvích.

V naší nabídce naleznete ochranné pracovní pomůcky 3M, které zahrnují produkty určené k ochraně zraku, ochraně sluchu a ochraně dechu a dýchacích cest. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu při zachování pohodlí a efektivity práce.

K ochraně zraku nabízíme širokou škálu brýlí a štítů, které jsou navrženy tak, aby chránily oči před nebezpečnými částicemi a chemikáliemi. K ochraně sluchu nabízíme řadu produktů, včetně špunty do uší a sluchátek, které jsou navrženy tak, aby minimalizovaly hluk a chránily sluch před poškozením.

K ochraně dýchacích cest nabízíme řadu produktů, včetně respirátorů, polomasek a celoobličejových masek. Tyto ochranné pracovní pomůcky 3M jsou navrženy tak, aby chránily dýchací cesty před nebezpečnými částicemi a plyny, které mohou být přítomny v pracovním prostředí.

Pokud máte zájem o širší sortiment našich ochranných pracovních pomůcek, můžete navštívit naši stránku Ochranné pracovní pomůcky a prostředky. Zde naleznete vše, co potřebujete k ochraně při práci, včetně dalších produktů 3M a dalších předních značek v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti při práci. V případě potřeby nás kontaktujte, a my vám velice rádi pomůžeme najít správné řešení pro vaše potřeby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví.