3M 1100 zátkové chrániče sluchu SNR 37 dB

Kód: 4482
5 Kč –20 %
4482 3m 1100 zatkove chranice sluchu snr 37 db
5 Kč –20 % 4 Kč 3 Kč bez DPH
Skladem

Jednorázové tvarovatelné pohodlné pěnové zátkové chrániče sluchu z měkké hypoalergenní ...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázové tvarovatelné pohodlné pěnové zátkové chrániče sluchu z měkké hypoalergení polyuretanové pěny, s hladkým povrchem, kuželovité provedení vhodné pro většinu zvukovodů, odolné proti znečištění. SNR 37 dB. Balení 200 párů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

3M_wordmark.svg

Společnost 3M je globální korporací s působností v mnoha odvětvích, včetně výroby ochranných pracovních pomůcek. V naší společnosti ZETRA jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout širokou škálu těchto vysoce kvalitních produktů 3M, které jsou navrženy tak, aby chránily zdraví a bezpečnost pracovníků v různých průmyslových odvětvích.

V naší nabídce naleznete ochranné pracovní pomůcky 3M, které zahrnují produkty určené k ochraně zraku, ochraně sluchu a ochraně dechu a dýchacích cest. Tyto produkty jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu při zachování pohodlí a efektivity práce.

K ochraně zraku nabízíme širokou škálu brýlí a štítů, které jsou navrženy tak, aby chránily oči před nebezpečnými částicemi a chemikáliemi. K ochraně sluchu nabízíme řadu produktů, včetně špunty do uší a sluchátek, které jsou navrženy tak, aby minimalizovaly hluk a chránily sluch před poškozením.

K ochraně dýchacích cest nabízíme řadu produktů, včetně respirátorů, polomasek a celoobličejových masek. Tyto ochranné pracovní pomůcky 3M jsou navrženy tak, aby chránily dýchací cesty před nebezpečnými částicemi a plyny, které mohou být přítomny v pracovním prostředí.

Pokud máte zájem o širší sortiment našich ochranných pracovních pomůcek, můžete navštívit naši stránku Ochranné pracovní pomůcky a prostředky. Zde naleznete vše, co potřebujete k ochraně při práci, včetně dalších produktů 3M a dalších předních značek v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti při práci. V případě potřeby nás kontaktujte, a my vám velice rádi pomůžeme najít správné řešení pro vaše potřeby v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví.