Zavřít X :

ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

Melecha Miroslav Kaštanová 2, 77200 Olomouc,tel./fax: 585 413 198, mobil: 604 271 723


ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

PRACOVNÍ ODĚVY A PRACOVNÍ OBUV

Hledáte pracovní obuv  nebo cenově dostupné pracovní oděvy? Vyžadujete široký výběr, kvalitu a při tom přijatelnou cenu? Až budete pracovní obuv vybírat, doporučujeme nezapomenout na náš e-shop. Nabízíme široký výběr a velmi dobré ceny.

Pracovní obuv - druhů pracovní obuvi je velmi mnoho a málokterý prodejce nabízí veškerý dostupný sortiment. Můžete si vybrat z mnoha typů. Záleží, do jakých podmínek je pracovní obuv určena, tedy jaký stupeň ochrany je vyžadován. Je tedy  důležité, jestli vám stačí pracovní obuv, nebo vaše podmínky vyžadují bezpečnostní obuv. Ta se dále dělí na pracovní obuv s ocelovou nebo plastovou špicí, s planžetou proti propíchnutí podešve a také v odolnosti proti průniku vody. Obuv se také rozděluje na kotníkovou, polobotky nebo sandály a dále pak různé speciální typy obuvi do nejrůznějších pracovních podmínek.

Naše firma ZETRA – pracovní oděvy je jedním z kvalitních prodejců, který nabízí pracovní obuv ale také veškeré další pracovní pomůcky a oděvy.

Budeme rádi, když si z naší nabídky vyberete. Začněte v oddělení, které vás nejvíce zajímá:

Další produkty – nejen pracovní obuv

Pracovní oděvy

jsou naprostou nutností nejen pro většinu manuálních prací. Povinnost jejich použití je dána Zákoníkem práce a konkretizována v jednotlivých EN normách.
Základní požadavky na pracovní oděvy řeší norma EN340/2003
Tato evropská norma specifikuje všeobecné požadavky na provedení ochranných oděvů z hlediska ergonomie, nezávadnosti, označení velikostí, stárnutí, kompatibility a značení ochranných oděvů a na informace, které jsou dodávány výrobcem s ochrannými oděvy. Jednotlivé kategorie ochranných pomůcek pak řeší dílčí EN normy.

V našem e-shopu naleznete certifikované pracovní oděvy za výhodné ceny. V případě větších objednávek vám rádi nabídneme zajímavé slevy. Sortiment svou šíří zahrnuje veškeré kategorie ochranných pracovních pomůcek – najdete zde vše, co můžete potřebovat:

 

Internetový obchod provozuje firma ZETRA - pracovní oděvy s. r. o. Hlavní zaměření se soustřeďuje na pracovní oděvy a jiné ochranné pomůcky. Součástí nabídky jsou zde také oděvy využitelné jako reklamní textil – především trička nebo pracovní vesty.

Mnoho druhů oblečení z nabídky můžete použít i při mimopracovních aktivitách jako je např. sport a turistika. Oblečení má totiž podobné parametry jako oblečení, které najdete v běžných sportovních prodejnách, ovšem s rozdílem výrazně nižší ceny.

Firma dále nabízí výrobu pracovních oděvů na zakázku. Stačí poslat poptávkový e-mail a firma sama vypracuje exkluzivní nabídku. Společnost prosperuje a stále rozšiřuje svoji nabídku.
Navštivte náš internetový obchod a využijte našich služeb – budete spokojeni!

 

 

 

Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Přihlášení
přihlásit | registrovat
Aktuálně
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ ZA ZAMĚSTNANCE S ZPS
Naše tipy

fleecová pracovní mikina Karela šedá

100% polyester - fleece, propínací na zip, šedá

289,00 Kč bez DPH

349,69 Kč (s DPH)

CERVA F&F CARL montérkové kalhoty s laclem zelené

Pánské montérkové laclové kalhoty s multifunkčními kapsami Monterkové kalhoty zhotovené z tkaniny polyester/bavlna (65/ ...

455,00 Kč bez DPH

550,55 Kč (s DPH)

Nesmeky MAGIC SPIKER

Nesmeky pro pracovníky, sportovce, turisty, děti i seniory. Jsou vyrobeny z kvalitního pryžového materiálu, drží pevně n ...

136,00 Kč bez DPH

164,56 Kč (s DPH)

Morion ochranná přilba s čtyřbodovým podbradním páskem

Popis: ochranná přilba MORION. Skořepina přilby je vyrobena z materiálu ABS, chrání před mechanickým poškozením. Pohodln ...

149,00 Kč bez DPH

180,29 Kč (s DPH)

ZETRA - pracovní oděvy s.r.o. - Czech Republic, e-mail: zetra@zetra.cz | mapa webu