Zavřít X :

ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

Melecha Miroslav Kaštanová 2, 77200 Olomouc,tel./fax: 585 413 198, mobil: 604 271 723


ZETRA - pracovní oděvy s.r.o.

PRACOVNÍ ODĚVY - PRACOVNÍ OBUV

Hledáte pracovní oděvy pro vaši firmu? Potřebujete ochranné pracovní pomůcky? Skvělou nabídku najdete v našem internetovém obchodě  www.zetra.cz. Najdete zde široký výběr kvalitního a zároveň cenově dostupného zboží od různých výrobců.

Pracovní oděvy  jsou naprostou nutností nejen pro většinu manuálních prací. Povinnost jejich použití je dána Zákoníkem práce a konkretizována v jednotlivých EN normách.
Základní požadavky na pracovní oděvy řeší norma EN340/2003
Tato evropská norma specifikuje všeobecné požadavky na provedení ochranných oděvů z hlediska ergonomie, nezávadnosti, označení velikostí, stárnutí, kompatibility a značení ochranných oděvů a na informace, které jsou dodávány výrobcem s ochrannými oděvy. Jednotlivé kategorie ochranných pomůcek pak řeší dílčí EN normy.

V našem e-shopu naleznete certifikované pracovní oděvy za výhodné ceny. V případě větších objednávek vám rádi nabídneme zajímavé slevy. Sortiment svou šíří zahrnuje veškeré kategorie ochranných pracovních pomůcek – najdete zde vše, co můžete potřebovat:

Internetový obchod provozuje firma ZETRA - pracovní oděvy s. r. o. Hlavní zaměření se soustřeďuje na pracovní oděvy a jiné ochranné pomůcky. Součástí nabídky jsou zde také oděvy využitelné jako reklamní textil – především trička nebo pracovní vesty.

Mnoho druhů oblečení z nabídky můžete použít i při mimopracovních aktivitách jako je např. sport a turistika. Oblečení má totiž podobné parametry jako oblečení, které najdete v běžných sportovních prodejnách, ovšem s rozdílem výrazně nižší ceny.

Firma dále nabízí výrobu pracovních oděvů na zakázku. Stačí poslat poptávkový e-mail a firma sama vypracuje exkluzivní nabídku. Společnost prosperuje a stále rozšiřuje svoji nabídku.
Navštivte náš internetový obchod a využijte našich služeb – budete spokojeni!

 

 

Nákupní košík
Počet položek:
Cena celkem:0,00 Kč
Objednat
Přihlášení
přihlásit | registrovat
Aktuálně
NÁHRADNÍ PLNĚNÍ ZA ZAMĚSTNANCE S ZPS
Naše tipy

Dámská vesta FIRTH LADY

Lehká prošívaná vesta se stojáčkem v atraktivní barevné kombinaci - kontrastní podšívka. Zipy a elastická paspulka v prů ...

375,00 Kč bez DPH

453,75 Kč (s DPH)

Panda DUCATO S3 CI zateplená bezpečnostní obuv

Bezpečnostní zateplená vysoká obuv s ocelovou tužinkou i stélkou odolnou propíchnutí, antistatickou a protiskluzovou pod ...

669,00 Kč bez DPH

809,49 Kč (s DPH)

CERVA Stanmore mikina s kapucí modrá

STANMORE mikina s kapucí • mikina s kapucí nastavitelnou stahovací šňůrkou • spodní lem a manžety rukávů jsou z extra š ...

645,00 Kč bez DPH

780,45 Kč (s DPH)

CERVA Stanmore montérkové kraťasy zelené

propracovaný střih, reflexní doplňky, zesílená kolena s možností vložení nákoleníků, kvalitní pevná látka, materiál 100% ...

499,00 Kč bez DPH

603,79 Kč (s DPH)

ZETRA - pracovní oděvy s.r.o. - Czech Republic, e-mail: zetra@zetra.cz | mapa webu